Актуелно
Четврток, 27 Јуни 2019 20:21    PDF Печати Е-пошта
Заев и Филипче ќе финансираат промена на полот со државни пари
Додека деца умираат и се собираат пари со донации: Заев и Филипче ќе финансираат промена на полот со државни пари

Додека деца умираат и се собираат пари со донации: Заев и Филипче ќе финансираат промена на полот со државни пари

Повеќе...
 
Четврток, 27 Јуни 2019 13:16    PDF Печати Е-пошта
Стандардна процедура откако рекетарска влада во Македонија побара моја екстрадиција

Стандардна процедура откако рекетарска влада во Македонија побара моја екстрадиција

Никола Груевски

Повеќе...
 
Четврток, 27 Јуни 2019 10:28    PDF Печати Е-пошта
Аболицираниот криминалец ЗЗ е поттикнувач и заштитник на криминалот и беззаконието во Македонија

alt

Аболицираниот криминалец Зоран Заев е поттикнувач и заштитник на криминалот и беззаконието во Македонија

Повеќе...
 
Четврток, 27 Јуни 2019 09:34    PDF Печати Е-пошта
Е, баш се мрчатори овие од ГРЕКО!

alt

Диана М. Младеновска

Повеќе...
 
Четврток, 27 Јуни 2019 08:35    PDF Печати Е-пошта
За духовната гарсоњера на Северџанските социјалдемократи
alt

За духовната гарсоњера на Северџанските социјалдемократи

Повеќе...
 
Четврток, 27 Јуни 2019 07:44    PDF Печати Е-пошта
Притисокот на власта кон сите кои мислат поинаку од нив продолжува

65455596 10213799390754223 4278456625670389760 n

Повеќе...
 
Среда, 26 Јуни 2019 16:34    PDF Печати Е-пошта
Заев нов тренер на ФК Беласица
Заев нов тренер на ФК Беласица

Заев нов тренер на ФК Беласица

Повеќе...
 
Среда, 26 Јуни 2019 09:09    PDF Печати Е-пошта
ЗНАЕТЕ ЛИ ЗОШТО БУГАРИТЕ ГО КРИЈАТ ОВОЈ ЧОВЕК КОЈ ПО НАЦИОНАЛНОСТ БИЛ БУГАРИН?

65190279 10156090793555966 5095093860426579968 nЗНАЕТЕ ЛИ ЗОШТО БУГАРИТЕ ГО КРИЈАТ ОВОЈ ЧОВЕК КОЈ ПО НАЦИОНАЛНОСТ БИЛ БУГАРИН?

Повеќе...
 
Среда, 26 Јуни 2019 08:33    PDF Печати Е-пошта
Со Заев и СДСМ зборот не важи, туку лажи

alt

Државата веќе две ипол години буквално стагнира, ништо не се гради, нема инвестиции, нема проекти

Повеќе...
 
Среда, 26 Јуни 2019 01:00    PDF Печати Е-пошта
ЦРТИЧКИ И ОТРОВНИ СТРЕЛИЧКИ - XV

Martin TrenevskiМ-р Мартин ТРЕНЕВСКИ, поранешен министер за информации и иселеништво и екс-амбасадор на Република Македонија

Повеќе...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

На прво место

Иселеници

News image

31 годинишно постoење на Фондацијата „Петар Стаматов“ (6)

МАКЕДОНСКИ ИСЕЛЕНИЧКИ МЕРИДИЈАНИ – САД

Култура и туризам

News image

МОЈА АНТОЛОГИЈА

 Проф. д-р. Марко Китевски Меѓу македонските лирски народни песни љубовните заземаат водечко м...

Фељтон

News image

ОД ПАНОНИЈА ДО ЕГЕЈ (18)

ТЕСАЛИСКОТО ПЛЕМЕ ТИРОИ -  II ДЕЛ

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.