Актуелно
Сабота, 06 Јули 2019 10:20    PDF Печати Е-пошта
Со Зоран Заев на чело на Владата и со Катица Јанева на чело на СЈО, правда не може да има во Македонија

Со Зоран Заев на чело на Владата и со Катица Јанева на чело на СЈО, правда не може да има во Македонија

Повеќе...
 
Сабота, 06 Јули 2019 09:51    PDF Печати Е-пошта
Ниту еден пат со кој се фали Заев не е нов проект, oвие патишта се проекти на ВМРО-ДПМНЕ

Ниту еден пат со кој се фали Заев не е нов проект, oвие патишта се проекти на ВМРО-ДПМНЕ

Повеќе...
 
Петок, 05 Јули 2019 21:16    PDF Печати Е-пошта
Ламбе Арнаудов: LUPUS – SLЕ

lambe-arnaudov

Ламбе Арнаудов: LUPUS – SLЕ

Повеќе...
 
Петок, 05 Јули 2019 19:52    PDF Печати Е-пошта
Заев денеска докажа дека Драги Рашковски работел по негови инструкции и за негови цели

ivanka

 

Иванка Василевска–член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ

Заев наместо да побара одговорност тој го штити Рашковски со што докажа дека работел по негови инструкции и за негови цели

Повеќе...
 
Петок, 05 Јули 2019 19:36    PDF Печати Е-пошта
Никола Груевски: ЈОГА МАЈСТОРИТЕ И ИЗГРАДЕНИОТ АВТОПАТ

65941924 10157510739502716 7240826510389542912 n

Никола Груевски: ЈОГА МАЈСТОРИТЕ И ИЗГРАДЕНИОТ АВТОПАТ

Повеќе...
 
Петок, 05 Јули 2019 18:13    PDF Печати Е-пошта
„Гордоста“ распослана по улиците за да се гази по неа
страшо ангеловски

„Гордоста“ распослана по улиците за да се гази по неа

Повеќе...
 
Петок, 05 Јули 2019 09:04    PDF Печати Е-пошта
Рашковски е копија на Заев

Рашковски е копија на Заев, негов ученик во корупцијата и криминалот

Повеќе...
 
Четврток, 04 Јули 2019 20:53    PDF Печати Е-пошта
Кога ке се спомне владата на Зоран Заев, асоцијацијата е уцена, закана, притвор, затвор, предвреме објавени пресуди, местени тендери и рекет

Ивица Томовски, магистер по бизнис администрација и потсекретар во ВМРО-ДПМНЕ.

Повеќе...
 
Четврток, 04 Јули 2019 15:34    PDF Печати Е-пошта
Мислат дека со извинувања до небо можат да се избават од гревовите!

Огнен Јанески распали по Владата: Земете тоа тефтерчето на Гоца, полабавко ќе ви биде одлучувањето кој да прави реформи

Огнен Јаненски: Со извинување до небо не се избавува од гревовите, небото не е ни граница за човековата глупавост

Повеќе...
 
Четврток, 04 Јули 2019 14:15    PDF Печати Е-пошта
Може ли и Никола Груевски до небо да се извини и да се врати?!
Може ли и Никола Груевски до небо да се извини и да се врати?!

Може ли и Никола Груевски до небо да се извини и да се врати?!

Повеќе...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

На прво место

News image

Ова е октопод на кој треба да му се скине главата

Прес конференција на Димче Арсовски, Портпарол на ВМРО-ДПМНЕ

Иселеници

News image

31 годинишно постoење на Фондацијата „Петар Стаматов“ (6)

МАКЕДОНСКИ ИСЕЛЕНИЧКИ МЕРИДИЈАНИ – САД

Култура и туризам

News image

МОЈА АНТОЛОГИЈА

 Проф. д-р. Марко Китевски Меѓу македонските лирски народни песни љубовните заземаат водечко м...

Фељтон

News image

ОД ПАНОНИЈА ДО ЕГЕЈ (18)

ТЕСАЛИСКОТО ПЛЕМЕ ТИРОИ -  II ДЕЛ

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.