Актуелно
Сабота, 29 Јуни 2019 23:41    PDF Печати Е-пошта
ВАТИКАНСКА ЗБИРКА СО ТАЈНИ ДОКУМЕНТИ ЗА МАКЕДОНЦИТЕ: Епископ Македонски од татковината на Александар
ВАТИКАНСКА ЗБИРКА СО ТАЈНИ ДОКУМЕНТИ ЗА МАКЕДОНЦИТЕ: Епископ Македонски од татковината на Александар

ВАТИКАНСКА ЗБИРКА СО ТАЈНИ ДОКУМЕНТИ ЗА МАКЕДОНЦИТЕ: Епископ Македонски од татковината на Александар

Повеќе...
 
Сабота, 29 Јуни 2019 23:17    PDF Печати Е-пошта
Христијан Мицковски>ВМРО-ДПМНЕ ќе испорача нов закон за Јавно обвинителство

alt

Христијан Мицковски>ВМРО-ДПМНЕ ќе испорача нов закон за Јавно обвинителство

Повеќе...
 
Петок, 28 Јуни 2019 20:56    PDF Печати Е-пошта
Ги повикувам сите Македонци по крв, по род и по самосвест да започнат со следново

Љупчо Ристовски (Интегра): Ги повикувам сите Македонци по крв, по род и по самосвест да започнат со следново:

Повеќе...
 
Петок, 28 Јуни 2019 19:41    PDF Печати Е-пошта
ВМРО е кауза, а каузата е нашата Македонија

MickoskiХристијан Мицкоски

Повеќе...
 
Петок, 28 Јуни 2019 19:02    PDF Печати Е-пошта
МАКЕДОНСКАТА НАЦИЈА ЌЕ СЕ ИЗБОРИ ДА ВРАТИ СЕ ШТО Е СВЕТО НАЗАД!

Djorc Atanasovski

Ѓорѓија Џорџ Атанасоски

Повеќе...
 
Петок, 28 Јуни 2019 17:43    PDF Печати Е-пошта
Некои дадоа по нешто, но некои даваат се, даваат се за Македонија!
Игор Јанушев за апсењето на опозициските функционери: Ќе светне денот, многу бргу кога тие што ова го прават ќе мораат да дадат одговори и ќе одговараат!

Игор Јанушев за апсењето на опозициските функционери: Ќе светне денот, многу бргу кога тие што ова го прават ќе мораат да дадат одговори и ќе одговараат!

Повеќе...
 
Петок, 28 Јуни 2019 14:45    PDF Печати Е-пошта
Власта отвори 751 случај против членови на ВМРО-ДПМНЕ затоа што вчера и завчера имаа дебакал со изборот на Владата

NikolovskiНиколоски: Власта отвори 751 случај против членови на ВМРО-ДПМНЕ затоа што вчера и завчера имаа дебакал со изборот на Владата

Повеќе...
 
Четврток, 27 Јуни 2019 20:21    PDF Печати Е-пошта
Заев и Филипче ќе финансираат промена на полот со државни пари
Додека деца умираат и се собираат пари со донации: Заев и Филипче ќе финансираат промена на полот со државни пари

Додека деца умираат и се собираат пари со донации: Заев и Филипче ќе финансираат промена на полот со државни пари

Повеќе...
 
Четврток, 27 Јуни 2019 13:16    PDF Печати Е-пошта
Стандардна процедура откако рекетарска влада во Македонија побара моја екстрадиција

Стандардна процедура откако рекетарска влада во Македонија побара моја екстрадиција

Никола Груевски

Повеќе...
 
Четврток, 27 Јуни 2019 10:28    PDF Печати Е-пошта
Аболицираниот криминалец ЗЗ е поттикнувач и заштитник на криминалот и беззаконието во Македонија

alt

Аболицираниот криминалец Зоран Заев е поттикнувач и заштитник на криминалот и беззаконието во Македонија

Повеќе...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

На прво место

News image

Ова е октопод на кој треба да му се скине главата

Прес конференција на Димче Арсовски, Портпарол на ВМРО-ДПМНЕ

Иселеници

News image

31 годинишно постoење на Фондацијата „Петар Стаматов“ (6)

МАКЕДОНСКИ ИСЕЛЕНИЧКИ МЕРИДИЈАНИ – САД

Култура и туризам

News image

МОЈА АНТОЛОГИЈА

 Проф. д-р. Марко Китевски Меѓу македонските лирски народни песни љубовните заземаат водечко м...

Фељтон

News image

ОД ПАНОНИЈА ДО ЕГЕЈ (18)

ТЕСАЛИСКОТО ПЛЕМЕ ТИРОИ -  II ДЕЛ

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.