Четврток, 18 Јули 2019    PDF Печати Е-пошта
СДСМ треба да ги бара во своите редови членовите на рекетарско-политичко-судско-медиумски октопод

alt

СДСМ треба да ги бара во своите редови членовите на рекетарско-политичко-судско-медиумски октопод

Реакција на соопштението на СДСМ кое се однесуваше на интервјуто на Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ

СДСМ треба да ги бара во своите редови членовите на рекетарско-политичко-судско-медиумски октопод кој е актуелен деновиве.

Ликовите од овие рекетарски приказни за кои објавуваа медиумите се тука меѓу нив и само треба да ги препознаат.

За помош, во прилог им праќаме еден колаж од фотографии.

alt

ВМРО-ДПМНЕ

Интервју на Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ

http://mn.mk/aktuelno/16941-Zaev-e-glavata-na-kriminalniot-Oktopod

 

На прво место

News image

Кога си го бришете минатото си ја бришете иднината

пишува: Џејсон Мико Кога си го бришете минатото си ја бришете иднината

Историја

News image

Реканско Галички војводи

Иван Дуков Пендаровски

Иселеници

Култура и туризам

News image

СВЕТИ МАЧЕНИК СПАСЕ РАДОВИШКИ

Проф.Др. Марко Китевски

Фељтон

News image

ОД ПАНОНИЈА ДО ЕГЕЈ (23)

ПЛЕМЕТО АХЕЈЦИ ВО ПЕЛАЗГИЈА

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.